fbpx

Uudised

Oktoobris kõik tellimused (vähemalt) -20% (okt,2022)

Kõik uued tellimused kogu oktoobri vältel soodushinnaga.

Lisaks on kõikidel Oktoobris esitatud voodi tellimustel tavapärasest lühem tarneaeg.

Avatud oleme ka esmaspäeviti!

E-R 11-17 ning peale kl 17 ja ka laupäeviti oleme avatud alati eelneval kokkuleppel.

****

Suurepärane sügis (nov, 2021)

Kallid kliendid, olete kõik oodatud meie Tallinna esindust külastama- maskiga või maskivabalt 😉

Alates novembri teisest poolest oleme avatud igal tööpäeval kell 11-17. Kui soovid meid külastada peale kl 17, siis lihtsalt helista ette. Jätkuvalt saad meie sisustusstuudiot külastada eelneval kokkuleppel ka nädalavahetusel.

Meil on tootevalikusse lisandunud mitu uut diivani mudelit. Mõni on Telliskivi salongis väljas septembrist, 2-3 lisandub novembri jooksul. Põnevaid uusi tooteid lisandub meil lähiajal veelgi.

Ka kõiki uusi mudeleid saad tellida enda koju sobivas mõõdus. Näidiste valik muutub pidevalt ja kõik mudelid korraga stuudiosse ei mahu. Aga sellele vaatamata saad kohapeal alati testida kõiki meie poolt pakutavaid istumispehmuseid ning tutvuda kangavalikuga.

****

Kõik uued tellimused mai lõpuni -20% (mai, 2021)

Telli enne 30.05.2021 ning saad niisamagi heast hinnast veel 20% alla. Isegi tingima ei pea- niisama saab.

See allahindlus ei laiene eritellimusel valmivale mööblile (projektimüük, uued mudelid).

Salonginäidistele on allahindlus lausa kuni 50%.

****

Privaatkülastused piirangute ajal. Parim aeg mööbli tellimiseks.

Nagu kõik teisedki salongid ja stuudiod on ka meie, Telliskivi kvartalis asuv sisustusstuudio avatud üksnes eelneval kokkuleppel.

Covidist tulenevate piirangute aeg on keeruline kõigile ning paljud meist viibivad täna kodus enam kui kunagi varem. Just praegu on parim aeg keskenduda erinevatele kodutoimetustele, värskendada sisekujundust ning soetada uut mööblit.

Meie esinduses saad pehme mööbli valikuga tutvuda täielikult privaatsust nautides. Teenindame vaid ühte klienti korraga. Saad rahulikult üksi või oma perega valida kangast, proovida erinevaid istumispehmuseid ning nautida kõrvale tassikest kohvi. Klinditeenindja on hea nõu ning soovitustega täielikult sinu päralt kui sul on abi vaja.

Võta julgelt ühendust telefoni teel, kirjuta e-mail või saada sõnum läbi Facebooki või Instagrami. Lepime aja kokku ja kohtume turvaliselt 

Kuni valitsuse poolt kehtestatud piirangute lõpuni on ka kõik hinnad soodsamad. Veelgi põhjust miks tellida diivan, tugitool või voodi just nüüd.

Kaunist kevadet sõbrad!

****

Sisustusmess Interjöör 2020 (15.03.2020)

Update: Interjöör 2020 jäi kahjuks ära.

Aprillis toimuma pidanud Interjööri mess nagu kõik teisedki üritused on lükatud edasi ning praeguse info põhjal toimub Eesti suurim mööbli- ja sisustusmess “Interjöör 2020” 12-14. juunil.

Suur töö messil osalemise ja uute mudelite juurutamise nimel on tehtud ning messi edasi lükkamine juunisse mõjutab paratamatult kõiki eksponente.  Tunneme väiketootjana, et peale kuid kestnud intensiivset tööd oleks kurb hoida uusi tooteid kuni juunini vaid enda teada. Seetõttu oleme otsustanud oma uued diivani mudelid tuua teieni meie Tallinna esinduses algse ajakava järgi ehk aprilli kuus ning seda ilma messile kavandatud suuremat esmaesitlust korraldamata. 

Kohtumiseni Telliskivis 

Seniks püsige terved.

****

Reksoni SÜNNIPÄEV (07.10.2019)

Alles see oli, kui otsisime ruume päris oma tehasele ja alles see oli, kui neis ruumides valmisid päris esimesed Reksoni diivanid.  Nüüd neli aastat hiljem oleme oma tööka kollektiiviga viinud täieliku mugavuse (#ultimatecomfort) juba tuhandetesse kodudesse ja pakkunud kvaliteetset eritellimus mööblit restoranidesse ja kohvikutesse nii Eestis kui välismaal.  

Aitäh kallid kliendid, et olete eelistanud Eesti väiketootja kvaliteetseid diivaneid masstoodangule. Toredaid hetki Teile Reksoni diivanitel!

Ja nüüd trummipõrin….. Täna on meie sünnipäev!

Sel puhul pakume sünnipäeva nädalal ehk 07.10-11.10 vormistatud tellimustele sünnipäeva allahindluse. Uuri lisa ja tule tutvu Reksoni diivanitega meie Tallinna esinduses. Oled oodatud. 

****

Soodne September 

Diivan osta septembris!

Posh ja Modern -20%

Uued mudelid -25%

Parma diivanvoodid on erakordselt soodsad ning tarneaeg lühike kui valid pealiskangaks kanga, mis on meil laos olemas. Valitud kangastega on hind lausa 60% tavapärasest soodsam.  

Kampaania kangastega on kõige parem tutvuda otse tootmises.

Võta eelnevalt ühendust!

****

Esitleme uut disaintoodet- metallraamil riiul Indi. 

Metallraam on äärmiselt kvaliteetselt viimistletud ning on täielikult ilma visuaalsete liitekohtadeta. Riiuliplaadid ei käi lihtsalt niisama raami peale nagu on omane lihtsamatele riiulitele. Indi puhul asetsevad plaadid stiilselt raamiga ühel joonel, et vältida erinevatel kõrgustel nurki ning tagada selge ja puhta joonega tervik. 

Metallmööblit pakub eksklusiivselt vaid meie Tallinna stuudio.

Disain: Andres Endrekson

****

Juunis uued kangad ja uued diivanite mudelid

Suvi toob meile palju uut.

Reksoni tootearenduses on juuniks valminud (ja suvekuudel veel juurde valmimas) mitmed uued diivani mudelid. Lisaks ka täiesti uudsed istumispatjade pehmused. Nagu ikka- Reksoni diivaneid saad tellida endale sobiva istumipehmusega. Kõiki variante saad stuudiotes ise proovida ja testida. Värskendame salonginäidiste väljapanekut uute mudelitega juunis ja ühtteist lisandub ka jooksvalt suve jooksul.

Kangaste valik on nüüd mitmekesisem kui ei kunagi varem! Viimastel kangamessidel suunasime oma tähelepanu eelkõige kangastele mis oleksid pestavad või millel on erinevad kangast kaitsvad töötlused. Lisaks pidasime oluliseks oma kollektsioone rikastada ka mustrilisete kangastega. Nüüd leiad ühevärvilise kanga kõrvale ka varasemast veelgi parema valiku erinevaid mustreid.  Parima valiku uutest kangastest leiad Tallinna stuudiost.

****

SALONGINÄIDISTE SOODUSMÜÜK

Harva, aga vahel me teeme allahindlust, mis jahmatab!

Oleme uuendanud kangaste valikut ning värskendame diivanite väljapanekut.

Seega teeme alates maist kõikidele salonginäidistele allahindluse. Valitud näidised, mille pildid leiad ka “OUTLET” kaustast, on saadaval eriti soodsa hinnaga (kuni -70%).

Tule läbi, äkki on Sinule sobiv diivan koheselt salongis saadaval.

Pakkumine kehtib valitud salonginäidistele alates maist kuniks neid suvekuudel jagub.

****

12.04 NING 15.04-16.04 ON TALLINNA STUUDIO SULETUD

Külastame Milano mööblimessi ning Comos toimuvat kangaste messi.

****

Modern -20% kõikide uute sametitega (01.02.2019)

Meie kangavalikusse on lisandunud mitmeid uusi sametist ja sametise pehmusega kangaid. Terve veebruari jooksul on meie üks enimmüüdud diivan Modern saadaval 20% allahindlusega just siis, kui valid pealiskangaks sameti. Ja olenemata sellest, kas soovid sirget 2-kohalist diivanit, tugitooli või mega suurt nurgadiivanit.

Allahindlusele lisaks pakume veebruaris vormistatud Moderni tellimustele lühemat tarneaega (ca 4 nädalat).

****

Reksoni Tallinna stuudio avatud (10.10.2018)

Meie esindussalong Tallinnas aadressil Tedre 55 on avatud.  Salonginäidiste väljapanek uueneb jooksvalt oktoobri kuu jooksul kuid kõikide istumispehmuste ja kanganäidistega oled oodatud tutvuma juba täna! 

*****

  • Puiestee 13B

    Tartu, 50303.